Засоби індивідуального захисту

Дата: 15.12.2022 14:27
Кількість переглядів: 81

Про пропозиції ТОВ «ПРОФФ»
З метою забезпечення населення і працівників формувань та спеціалізованих служб цивільного захисту надсилаємо для використання у роботі інформацію щодо засобів індивідуального захисту органів дихання, засобів захисту шкіри, засобів деконтамінації, які пропонує ТОВ «ПРОФФ».
ТОВ «ПРОФФ» активно працює на українському ринку та надає повний спектр послуг в сфері радіаційної, хімічної та біологічної безпеки.
Каталог ТОВ «ПРОФФ» містить як професійні засоби індивідуального захисту, так i засоби індивідуального захисту для персоналу підприємств, установ, організацій та цивільного населення, які мають бути використанні для першочергового захисту органів дихання й шкіри, та безпечної евакуації населення, а саме:
1. Професійні комплекти індивідуального захисту РХБ ІКЗ-I, СІКЗР-II. Комплекти призначений для захисту від бойових отруйних речовин, промислових небезпеч них хімічних речовин, біологічно небезпеч них речовин, забруднення частинами, волокнами та пилом (включаючи радіоактивний пил). Комплект постачання: захисний костюм, захисні рукавиці, захисні чоботи, скоч, транспортний баул. Призначені для виконання особовим складом аварійно-рятувальних робіт та інших завдань за призначенням в зоні радіаційного чи хімічного забруднення.
2. Персональні аварійний комплект радіаційного захисту ПKP-1 та ПKP-Pro призначені для захисту та безпечної евакуації персоналу та цивільного населення з зони радіаційного, хімічного та біологічного забруднення. Аварійний комплект використовується для захисту opгaнів дихання, шкіри, одягу та особистих речей. Також ПKP-1 та ПKP-Pгo допоможуть пройти пункти санітарної обробки та захистити особисті речі. Весь комплект витримує змиття забрудненою водою чи спеціалізованими розчинами під тиском.
2
3. Сучасні протигази CM-6, ОМ-90 виготовлені в Європі та сертифіковані в Україні, знаходяться на озброєнні HATO та 3CУ. Данні протигази у поєднанні із скомбінованим фільтром NBC-3/SL М (A2B2E2K2HgSXP3 D R REACTOR) забезпечують захист від токсичних випарів промислових небезпечних хімічних речовин (органічного та неорганічного походження, кислотні гази та випари, сірчаний газ, хлористий водень, хлор, аміак та його органічні похідні, сірководень, синильна кислота, ртуть, пил, радіоактивний пил, біологічні сполуки) та захищають від вражаючої дії бойових отруйних речовин (зарин, зоман, іприт, VX, люїзит та інші).
Також фільтр NBC-3/SL М може постачатись з різьбою ГОСТ 40x4 мм для комплектування старих масок типу ГП-5, ГП-7, ПМГ, ШМП та інших.
Термін зберігання фільтра NBC-3/SL М та панорамної маски CM-6 (CM-6М), ОМ-90 складає 20 років, що є важливим фактором, з точки зору економічної доцільності та економії бюджетних коштів за рахунок максимального відтермінування повторної закупівлі.
4. Спеціальні засоби для дезактивації хімічного та радіаційного забруднення та першочергової санітарної обробки: легка портативна системо деконтамінації АТМ10; засоби для дезактивації (концентрати) LD11, RD30, RD40; пневматична кабіна ДК-1; деконтаміційна рукавиця Decon Mitt.
Уci перераховані засоби є невід'ємною частиною комплексу заходів спеціальної та санітарної обробки у разі виникнення інциденту із небезпечними радіаційними, хімічними чи біологічними речовинами.
ТОВ «ПРОФФ» проводить базові та професійні тренінги з радіаційної, хімічної та біологічної безпеки. До складу команди ТОВ «ПРОФФ» входять національні та міжнародні експерти з радіаційної, хімічної та біологічної безпеки, які можуть організувати та провести відповідні тренінги на високопрофесійному рівні, а також провести презентацію продукції та навчання щодо їх використання.
Контакти ТОВ «ПРОФФ»: телефон: +38(067) 915 96 66, е-mail: office@proff.in.ua, сайт https://www.proff.in.ua.
 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора