МОБІЛЬНА ЛАБОРАТОРІЯ ПРАЦЮВАТИМЕ НА ЖИТОМИРЩИНІ

Дата: 30.11.2022 10:14
Кількість переглядів: 188

29 листопада  надзвичайний та Повноважний Посол США в Україні пані Бріджит Брінк, Міністр охорони здоров'я України Віктор Ляшко, голова Бюро ВООЗ в Україні Ярно Хабіхт та начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко передали до ДУ «Житомирський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» мобільну лабораторію, розроблену для виявлення, діагностики та лікування інфекційних захворювань в Україні під час війни.

Вказана лабораторія може бути транспортована у будь-яку точку країни за потреби і здатна проводити до 3000 ПЛР-тестів  та інших тестів  на день -- для виявлення та вимірювання антитіл у крові, для виявлення інфекційних захворювань, включаючи COVID-19, мавпячу віспу і сибірську виразку.

Лабораторія оснащена системою фільтрації повітря HEPA, яка гарантує біобезпеку роботи, та необхідним обладнанням, включаючи біобезпечні шафи, що дозволяє безпечно проводити діагностичні дослідження відповідно до рекомендацій ВООЗ. Мобільна лабораторія може витримувати різні кліматичні умови, в тому числі суворі зими. Потужний опалювальний агрегат забезпечить однаково комфортні умови за вуличної температури від -20 °С до +30 °С.

Дякуємо за допомогу та співпрацю посольству США в Україні, USAID Україна, Всесвітній організації охорони здоров'я, команді МОЗ України за підтримку та допомогу у нелегкий для нашої країни час.

Віримо, що спільними зусиллями ми наближуємо нашу перемогу!!!

 

Відділ комунікації, організаційної та  інформаційно-роз’яснювальної роботи  ДУ «Житомирський обласний центр контролю та профілактики хвороб  МОЗ України».


Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора