ГО “In Touch Ukraine Fundation” передала до чотирнадцяти корекційних освітніх закладів Житомирської області групові набори для дозвілля та психологічної підтримки дітей від Дитчого фонду ООН (ЮНІСЕФ), а також гігієнічні набори. 

 

Такі набори отримали спеціальні школи у Житомирській, Радомишльській, Потіївській, Тетерівській, Коростишівській Довбиській, Бердичівській, Любарській, Березівській та Вишевицькій громадах. Спеціальна школа - це навчально-виховний і корекційно-розвитковий заклад освіти, що забезпечує вихованцям загальноосвітню підготовку за спеціальними навчальними планами, програмами і підручниками в поєднанні з тривалим оздоровленням та корекцією психофізичних вад розвитку.

 

До групового набору для дозвілля та психологічної підтримки дітей входить 26 компонентів, серед яких:

  • міячі,

  • настільні ігри;

  • скакалки;

  • ігрові парашюти;

  • нарукавні пов’язки;

  • сумки;

  • посібники.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

 

“Дякуємо дитячому фонду ООН (UNICEF) та його виконавчому партнеру громадській організації «НУО «Ін Тач Юкрейн Фундейшн» за предоставлені дидактичні матеріали для корекційно реабілітаційної роботи з нашими вихованцями. Користуємось із задоволенням!”, - зазначають у Тетерівській школі. 

 

Групові набори для дозвілля та психологічної підтримки для дітей - це комплект для психосоціальної взаємодії з дітьми, створення інклюзивного середовища. Компоненти цього набору можуть бути задіяні в різних групових іграх, так і в індивідуальних заняттях. Розвитку дитини сприяє можливість отримувати знання, навчатися. Тому групові набори покликані, аби сприяти всебічному розвитку: командній грі, мисленню, логіці, уяві.

 

Нагадаємо, що допомога передається у межах крос-секторального проекту In Touch Ukraine Foundation за підтримки Дитячого фонду ООН - UNICEF UNICEF Ukraine.