Фото без опису

Психолог служби пробації в м. Радомишлі із суб’єктами пробації провела бесіди на тему «Раціональне планування робочого часу та відпочинку».

24 жовтня 2022р. психолог Житомирського РС №6 філії ДУ «Центр пробації» у Житомирській області Наталія Глущенко спілкувалася із суб’єктами пробації про впровадження в життя раціонального планування робочого часу. Оскільки правильно його розподіляти – це є запорукою досягати поставлених цілей, домагатися високих результатів як в роботі так і в особистому житті, збільшити свій матеріальний добробут, позбутися стресу та втоми від постійної завантаженості справами, що дасть змогу здійснювати повний контроль над своїм життям. Клієнти пробації отримали прості поради як проводити своє дозвілля, щоб воно було більш різноманітним та пізнавальним.

Житомирський районний сектор №6

філії Державної установи «Центр пробації»

у Житомирській області (м. Радомишль) Фото без опису