Оголошення про проведення громадських слухань

Дата: 19.09.2022 11:40
Кількість переглядів: 330

          Шановна громада, громадські слухання які мали відбутися 14 жовтня 2022 року відбудуться 13.10.2022 року о 10.00 год.  у відповідному порядку за адресою: Житомирська область, Житомирський район, с. Потіївка, вул. Центральна, 31 (адмінприміщення Потіївської  сільської ради).

 

У відповідності до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Потіївська сільська рада повідомляє про проведення  громадського обговорення  щодо врахування громадських інтересів у проектах містобудівної документації, а саме:

  • Детальний план території земельної ділянки площею 0,2000 га для будівництва житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Потіївська в с. Потіївка Житомирської області;
  • Детальний план території земельної ділянки  площею 0,1309 га для будівництва  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Жордочкіна в с. Потіївка Житомирської області;
  • Детальний план території земельної ділянки площею 0,2000 га для будівництва житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Потіївська в с. Потіївка Житомирської області;
  • Детальний план території земельної ділянки площею 0,2500 га для будівництва житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Центральна в с. Нова Буда, Житомирського району Житомирської області.

      Детальні плани територій розроблені відповідно до рішень сесії Потіївської сільської ради Житомирської області.

      Розробником проектів детальних планів територій є ФОП Мойсієнко Г.В.

      Згідно чинного  законодавства, Замовником містобудівної документації, являється  Потіївська сільська рада.

        З текстовою та графічною частинами проекту містобудівної документації  можна ознайомитися у відділі земельних відносин, містобудування, архітектури та ЖКГ Потіївської сільської ради.

       Строк ознайомлення, подання письмових пропозицій та зауважень до проектів містобудівної документації від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань – з 20.09.2022 року до 13.10.2022 року.

        Громадські слухання відбудуться 14 жовтня 2022 року о 10.00 год.  у відповідному порядку за адресою: Житомирська область, Житомирський район, с. Потіївка, вул. Центральна, 31 (адмінприміщення Потіївської  сільської ради).

       Пропозиції та зауваження приймаються за вище вказаною адресою у відділі земельних відносин, містобудування, архітектури та ЖКГ Потіївської сільської ради.

       Пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, будівельних норм, державних стандартів і правил та надаватися у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.    

       


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора