У Радомишліпрацівник Бюро безоплатноїправовоїдопомоги проводив профілактичну роботу ізсуб’єктамипробації.

11.07.2022 року в приміщенні Житомирського районного сектору №6 філії Державної  установи «Центр пробації» у Житомирській області головною юристкою сектору Радомишльського бюро правової допомоги відділу безоплатної правової допомоги Оксаною Дзюбенко було проведено зустріч із суб’єктами пробації, які перебувають на обліку в даному секторі.

Під час консультативних бесід, суб’єктів пробації було проінформовано про види правових послуг, які категорії осіб мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, донесено було про права та способи захисту від обвинувачення, а на завершення зустріч і суб’єктам пробації були роздані буклети.

Житомирськийрайонний сектор №6

філіїДержавної установи «Центр пробації»

у Житомирськійобласті(м. Радомишль)