ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту регуляторного акта – проєкту рішення Потіївської сільської ради “Про встановлення ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянкина 2023 рік”

Дата: 29.04.2022 11:17
Кількість переглядів: 155

Фото без опису

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проєкту регуляторного акта –

проєкту рішення Потіївської сільської ради

Про встановлення ставок та пільг зі сплати податку на
нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки
на 2023 рік

Відповідно до статті 9 Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” повідомляємо, що на офіційному сайті Потіївської сільської ради  https://potiivska-gromada.gov.ua/ в розділі “Регуляторна діяльність” буде оприлюднено проєкт регуляторного акту з метою отримання пропозицій та зауважень, а саме:

  • проєкт рішення Потіївської сільської  ради Про встановлення ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянкина 2023 рік;
  • аналіз регуляторного впливу проєкту рішення Потіївської сільської ради Про встановлення ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянкина 2023 рік.

Представлений регуляторний акт розроблений з метою затвердження оптимальної ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки та наповнення бюджету Потіївської сільської територіальної громади для виконання програми соціального, економічного і культурного розвитку територіальної громади, сприяння регуляторному середовищу на підставі Податкового кодексу України із внесеними змінами та Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”.

Зауваження та пропозиції приймаються розробником регуляторного акту – Фінансовимвідділом Потіївської сільської ради протягом 1 місяця з дня оприлюднення проєкту регуляторного акту.

Пропозиції (зауваження) просимо надавати в письмовій формі із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає, обґрунтування поданих пропозицій (зауважень) за адресою: вул. Центральна, 31, с. Потіївка, Житомирський район, Житомирська область, 12225, e-mail: finpot_sovet@ukr.netтел. 099-514-19-17.

 

 

Начальник фінансового відділу                            Лариса ХАРЧЕНКО


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора