ТОВ «Житомиргаз Збут»

Дата: 18.05.2022 10:14
Кількість переглядів: 1586

 

Фото без опису

Важлива інформація для споживачів газу - отриммувачів субсидії

За спожитий газ у квітні вже розрахувалися 239 тисяч клієнтів ТОВ «Житомиргаз Збут»

 

ТОВ «Житомиргаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», дякує 239 тисячам побутових клієнтів, які вже розрахувалися за спожитий природний газ у квітні. Вчасна оплата за комірне – це підтримка економіки країни та реальна допомога державі під час війни.

 

«За спожитий газ у квітні сплатили вже 68% побутових споживачів компанії. Нагадуємо, що розраховуватися за використане блакитне паливо потрібно кожного місяця до 25 числа. Вдячні кожному клієнту, який виконує свої договірні зобов’язання та вчасно здійснює оплату за газ», – наголошує директор ТОВ «Житомиргаз Збут» Олена Благодарська.

 

Попри війну в країні, найкраще розраховуються за спожитий енергоресурс клієнти у Бердичівському, Малинському, Овруцькому та Народицькому районах, за що їм окрема подяка.

 

Загальний борг побутових споживачів перед ТОВ «Житомиргаз Збут» наразі складає 741 млн грн. Компанія розуміє, що велика кількість українців опинилася у дуже складних життєвих обставинах, і не завжди може вчасно сплатити за спожитий природний газ. Проте усі споживачі, котрі мають змогу розрахуватися і підтримати комунальну сферу – мають це зробити. Адже оплата за газ допомагає постачати блакитне паливо до кожного домогосподарства Житомирської області.

 

Швидко та безпечно сплатити за спожитий газ клієнти ТОВ «Житомиргаз Збут» можуть через онлайн-сервіси:

· кнопка «Сплатити за газ»на сайті компанії;

· Viber-бот ТВІЙ ГАЗЗБУТ;

· Особистий кабінет «Житомиргаз Збут»;

· клієнтські сервіси 104.ua.

 

Нагадуємо, що заборгованість за житлово-комунальні послуги може стати причиною скасування субсидії на наступний опалювальний сезон.

 

ТОВ "Житомиргаз Збут" дякує всім клієнтам, які вчасно сплачують за спожитий природний газ.

 

 


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора