У Радомишлі  з клієнтом пробації працював волонтер пробації.

02 травня 2022 року в приміщенні Житомирського районного сектору № 6 філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області із клієнтом пробації провів виховну бесіду на тему «Алкоголь і злочин. Чи можна між ними  поставити знак рівності пастир релігійної громади християн віри Євангелівського «Спасіння» Віталій Олійник, який є і волонтером пробації.

Віталій розповів, що алкоголь «б’є» не тільки самого питущого, але  і людей, що оточують його. Часто чоловіки та жінки, які схильні до алкоголізму, зневажають своїми обов’язками, друзями, родиною і дітьми, для того, щоб задовольнити свою потребу. Пристрасть до алкоголю – причина різних злочинів.  Відомо, що 50 відсотків усіх злочинів зв’язано з вживанням алкоголю. Метою бесіди було переконання суб’єкта пробації в згубності вживання спиртних напоїв.

Житомирський районний сектор №6 (м. Радомишль)

філії Державної установи «Центр пробації»

у Житомирській області