Фото без опису

На початок 2022 року у територіальних громадах працюють 586 центрів надання соціальних послуг та 262 центри соціальних служб. Загалом у них працюють близько чотирьох тисяч фахівців з соціальної роботи.

Для постраждалих від домашнього насильства у громадах сформовано 275 нових служб, а служби у справах дітей створили 99% громад.

Одним з важливих результатів розбудови соціальної інфраструктури у минулому році є підключення майже всіх громад до програмного комплексу “Соціальна громада”, що значно спрощує та прискорює отримання соціальних послуг та процес обробки звернень. 

Надання комплексної допомоги, яка складається з грошових виплат та соціальних послуг, за місцем проживання громадян залишається головним вектором соціальної політики держави. Розбудова інфраструктури соціального захисту населення у громадах дозволить робити допомогу держави адресною та ефективною.

Довідка.

«Модернізація системи соціальної підтримки населення України» – проект, який реалізує Міністерство соціальної політики України за підтримки Світового банку. Мета проекту – сприяння успішному здійсненню соціальних реформ, спрямованих на зменшення бідності та підвищення соціального захисту найуразливіших груп населення.

Більше інформації щодо Проекту на сайті:

https://www.msp.gov.ua/timeline/Proekt-Modernizaciya-sistemi-socialnoi-pidtrimki-naselennya-Ukraini-.html

та в Facebook:https://www.facebook.com/modernization.msp