від 10.01.2022 р. № 1 -г

ОГОЛОШЕННЯ

Потіївська  сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади: начальника відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Потіївської сільської ради

Вимоги до кандидатів:

1. Кваліфікаційні:

• є громадянином України;
  • вільно володіє державною мовою;
  • вища освіта ступеня не нижче магістра, спеціаліста;
  • стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби не менше 3-х років або загальний стаж роботи не менше 5-ти років;
  • упевнений користувач ПК;
  • знання діючого законодавства України професійного спрямування;

2. Технічні вміння: вміння використовувати комп’ютерне обладнання та програмне забезпечення, використовувати офісну техніку та знання основ діловодства.

3. Вимоги до компетентностей:

• -робота з великими обсягами інформації;
  • - ефективна робота вкоманді та координація з іншими представниками влади і органів місцевого самоврядування;
  • - особиста відповідальність;
  • - системність і самостійність вроботі;

Необхідні документи для участі у конкурсі:

•  Заява про участь у конкурсі з наданням згоди про обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»
  •  Особова картка заповнена (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
  •  Дві фотокартки 4*6;
  •  Копія паспорта;
  •  Копія документа про освіту;
  •  Копія реєстраційної картки платника податків;
  •  Електронна декларація про доходи за минулий рік.
  •  Копію військового квитка (у разі наявності)

Для довідок та подання документів для участі у проходженні конкурсу на заміщення вакантної посади звертатися до виконавчого комітету Потіївської сільської ради за адресою: 12225, Житомирська область, Житомирський район, с. Потіївка вул. Центральна, 31.

Телефон для довідок: 099-514-19-17   Олена Григорівна Ковальчук

Термін подання документів: 14 календарних днів від дня оголошення про проведення конкурсу.

Прийом заяв до 24 січня 2022 року.

від 10.01.2022  р. №1-г

ОГОЛОШЕННЯ

Потіївська  сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади: адміністратора відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Потіївської сільської ради

Вимоги до кандидатів:

1. Кваліфікаційні:

• є громадянином України;
  • вільно володіє державною мовою;
  • вища освіта ступеня не нижче магістра, спеціаліста;
  • стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби не менше 2-х років або загальний стаж роботи не менше 3-х років;
  • упевнений користувач ПК;
  • Знання діючого законодавства України професійного спрямування;

3. Вимоги до компетентностей:

• -робота з великими обсягами інформації;
  • - особиста відповідальність;
  • - системність і самостійність вроботі;

Необхідні документи для участі у конкурсі:

• Заява про участь у конкурсі з наданням згоди про обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  • Особова картка заповнена (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
  • Дві фотокартки 4*6;
  • Копія паспорта;
  • Копія документа про освіту;
  • Копія реєстраційної картки платника податків;
  • Електронна декларація про доходи за минулий рік.
  • Копію військового квитка (у разі наявності)

Для довідок та подання документів для участі у проходженні конкурсу на заміщення вакантної посади звертатися до виконавчого комітету Потіївської сільської ради за адресою: 12225, Житомирська область,  Житомирський район, с. Потіївка вул. Центральна, 31.

Телефон для довідок: 099-514-19-17   Олена Григорівна Ковальчук

Прийом заяв до 24 січня 2022 року.