ОГОЛОШЕННЯ про конкурс на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Потіївської сільської ради»

Дата: 24.12.2021 23:41
Кількість переглядів: 1044

Фото без опису

ОГОЛОШЕННЯ

про конкурс на заміщення вакантної посади 

директора комунальної установи «Центр надання соціальних послуг»  Потіївської сільської ради»

 

Правові підстави проведення конкурсу: відповідно до розпорядження сільського голови  № 80-г від 24.12.2021 р. «Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Центр надання соціальних послуг»  Потіївської сільської ради»  оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Центр надання соціальних послуг»  Потіївської сільської ради.

Найменування і місцезнаходження закладу: Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг»  Потіївської сільської ради; Житомирська область, Житомирський район, с. Потіївка, вул. Центральна, 31.

Основні напрямки діяльності установи:  виявлення осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах, визначення (оцінювання) індивідуальних потреб для надання соціальних послуг, надання особам/сім’ям комплексу соціальних послуг, яких вони потребують, відповідно до переліку послуг, затвердженого Мінсоцполітики, з метою мінімізації або подолання таких обставин; встановлення зв’язків з підприємствами, установами та організаціями всіх форм власності, фізичними особами, родичами осіб, яких обслуговує Центр з метою сприяння в наданні соціальних послуг громадянам, які мають право на їх отримання.

Найменування посади: директор комунальної установи «Центр надання соціальних послуг»  Потіївської сільської ради».

Умови оплати праці визначаються відповідним Наказом Міністерства соціальної політики України від 18 травня 2015 року №526 «Про умови оплати праці працівників закладів соціального захисту дітей, закладів соціального обслуговування, закладів соціальної підтримки сімей, дітей та молоді і центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді».

Кінцевий термін і місце подання документів для участі у конкурсі: визначені документи подаються особисто (або уповноваженою згідно з довіреністю особою) до Потіївської сільської ради (с. Потіївка, вул. Центральна, 31)  з  25.12.2021 р. по 24.01.2022 р.

Для участі у конкурсі претенденти подають такі документи:

1) заяву про участь у конкурсі за відповідною формою;

2) належним чином завірені копії документа, що посвідчує особу, документа про освіту, трудової книжки або інших документів, що засвідчують досвід роботи;

3) автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

4) мотиваційний лист, складений у довільній формі;

5) довідку про відсутність судимості;

6) перспективний план розвитку надавача соціальних послуг комунального сектору.

Крім зазначених документів, претендент може додатково подавати документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності, репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Претендент не допускається до участі в конкурсі у разі:

1) неподання ним повного пакета документів;

2) наявності не знятої або не погашеної в установленому законом порядку судимості, заборони займати відповідні посади або займатися певними видами діяльності.

Уповноважена особа не пізніше ніж через три робочих дні з дати надходження документів для участі в конкурсі повідомляє претендентам про результати перевірки документів.

Після усунення претендентом недоліків, виявлених у поданих документах, він може подати належним чином оформлені документи повторно у межах встановленого строку для їх подання, визначеного в умовах проведення конкурсу.

Претенденти, допущені до участі в конкурсі, є його учасниками.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів: вища освіта другого рівня за ступенем магістра (спеціаліста) та спеціальністю відповідної галузі знань; стаж роботи у відповідній сфері діяльності не менше, ніж 5 років.

Дата та місце початку конкурсного відбору, його складові та тривалість: конкурс   на  заміщення   вакантної   посади   директора   відбудеться 26.01.2021 року у приміщенні Потіївської сільської ради (с. Потіївка, вул. Центральна, 31).

Переможець конкурсу визначається за результатами:

1) перевірки на знання законодавства України (Закон України «Про соціальні послуги», інші нормативно-правові акти у сфері надання соціальних послуг, державні стандарти надання соціальних послуг);

2) оцінювання презентації (викладеної державною мовою) перспективного плану розвитку надавача соціальних послуг комунального сектору, відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо зазначеної презентації.

Оцінювання учасників конкурсу відбувається усіма членами конкурсної комісії згідно відповідних критеріїв.

 Додаткову інформацію про конкурс та прийом документів для участі у конкурсі можна дізнатись за наступними контактами: т. 099 514 19 17,  pot_sovet@ukr.net

 


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора