Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості)

Дата: 10.12.2021 11:06
Кількість переглядів: 295

  Розглянувши клопотання   ПрАТ «Київстар»  з проханням дати дозвіл на виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  ( на місцевості)  площею 0.1225 га.  яка знаходиться с.Потіївка, з цільовим призначенням , для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій . Керуючись відповідно до ст. 12.116.118.121. Земельного кодексу України  ст. 25 Закону України Про місцеве самоврядування в Україні ст. 26 п. 34 та висновків комісії з питань містобудування , будівництва , земельних відносин, охорони навколишнього середовища, сільська рада ;

 ВИРІШИЛА

1 . Надати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) Житомирської регіональної філії державного підприємства  ПрАТ «Київстар»   площею 0,1225  га кадастровий № 1825087800:02:002:0006 з цільовим призначенням для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій,  які знаходяться на території в с. Потіївка

2   Заявнику з дня прийняття даного рішення замовити виготовлення технічної документації на земельну ділянку площею 0,1225 га. , звернутися до організації які мають ліцензію на виготовлення даного виду робіт.

3 . Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань містобудування, будівництва, земельних відносин, охорони навколишнього природнього середовища .

 

 

Сільський голова                                                           Марина ПЛЕЧКО


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора