Розглянувши заяву гр. Корзуна Максима Олександровича  про внесення змін   в рішення № 636 від 14.09.2021 року  11 сесії 8 скликання  Потіївської сільської  «Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відводу  земельної ділянки , змінивши площу  з 1,16га. на 1.7га.  Керуючись п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» , ст.12 Земельного кодексу України , враховуючи  висновки комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища, сільська рада :

ВИРІШИЛА

1 Внести зміни в п.1 рішення Потіївської сільської ради № 636 від 14.09.2021 року 11 сесії 8 скликання «Про надання дозволу  на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки» та викласти даний пункт1 в слідкуючій редакції :

Надати гр. Корзуну  Максиму Олександровичу  (інд.№) дозвіл на розробку проекту із землеустрою щодо відводу земельної ділянки площею 1,7га. для ведення особистого селянського господарства  в с.Гришківка,  Житомирського району,  Житомирської області

2. Пункти 2 – 3 рішення 11 сесії 8 скликання № 636 від 14.09.2021 року залишити без змін.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань містобудування, будівництва ,земельних відносин, охорони навколишнього природнього середовища.

Сільський голова                                                            Марина ПЛЕЧКО