Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Потіївської сільської ради

Дата: 10.12.2021 10:00
Кількість переглядів: 224

        Розглянувши заяви громадян  про надання дозволу на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею  до 2,0000 га, розташованої за межами населеного пункту с. Дубовик  на території Потіївської  сільської ради. Керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 12, ст.118, ст121 (або  відповідно до ст. 15-1 , ст.122, 162, 163, 164 Земельного кодексу України,  ст. 2,6,45 закону України «Про землеустрій» ст.1,47 Закону України «Про охорону земель»   з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою

 

ВИРІШИЛА:

 

       1. Відмовити гр.Уляшинській Наталії Михайлівні  у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею  до 2,0000 га, розташованої за межами населеного пункту с. Гута-Потіївка  на території Потіївської  сільської ради у зв'язку з невідповідність місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації, схем землеустрою і техніко-економічних обґрунтувань використання та охорони земель адміністративно-територіальних одиниць, проектів землеустрою щодо впорядкування територій населених пунктів, затверджених у встановленому законом порядку.

       2.  Відмовити гр.Галицькому Володимиру Михайловичу  у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею  до 2,0000 га, розташованої за межами населеного пункту с. Гута-Потіївка  на території Потіївської  сільської ради у зв'язку з невідповідність місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації, схем землеустрою і техніко-економічних обґрунтувань використання та охорони земель адміністративно-територіальних одиниць, проектів землеустрою щодо впорядкування територій населених пунктів, затверджених у встановленому законом порядку.

       3. Відмовити гр.Піщевській Ярославі Михайлівні  у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею  до 2,0000 га, розташованої за межами населеного пункту с. Гута-Потіївка  на території Потіївської  сільської ради у зв'язку з невідповідність місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації, схем землеустрою і техніко-економічних обґрунтувань використання та охорони земель адміністративно-територіальних одиниць, проектів землеустрою щодо впорядкування територій населених пунктів, затверджених у встановленому законом порядку.

     4. Відмовити гр.Лук’янчук Любові Феліксовні  у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею  до 2,0000 га, розташованої за межами населеного пункту с. Гута-Потіївка  на території Потіївської  сільської ради у зв'язку з невідповідність місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації, схем землеустрою і техніко-економічних обґрунтувань використання та охорони земель адміністративно-територіальних одиниць, проектів землеустрою щодо впорядкування територій населених пунктів, затверджених у встановленому законом порядку.

       5. Відмовити гр.Міненко Наталії Іванівні  у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею  до 2,0000 га, розташованої за межами населеного пункту с. Вихля  на території Потіївської  сільської ради у зв'язку з невідповідність місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації, схем землеустрою і техніко-економічних обґрунтувань використання та охорони земель адміністративно-територіальних одиниць, проектів землеустрою щодо впорядкування територій населених пунктів, затверджених у встановленому законом порядку.

       6. Відмовити гр.Нікончуку Руслану Валерійовичу  у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею  до 2,0000 га, розташованої за межами населеного пункту с. Вихля  на території Потіївської  сільської ради у зв'язку з невідповідність місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації, схем землеустрою і техніко-економічних обґрунтувань використання та охорони земель адміністративно-територіальних одиниць, проектів землеустрою щодо впорядкування територій населених пунктів, затверджених у встановленому законом порядку.

       7. Відмовити гр.Іванченко Марії Віталіївні, Васіній Оксані Дмитрівні та Фещенко Інні Дмитрівні у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства, площею 2,00 га кожному  у зв’язку з тим, що відповідно до частини 1 статті 134 Земельного кодексу України земельні ділянки державної чи комунальної власності або права на них (оренда, суперфіцій, емфітевзис), у тому числі з розташованими на них обєктами нерухомого майна державної або комунальної власності, підлягають продажу окремими лотами на конкурентних засадах (земельних торгах), крім випадків, встановлених частиною другою цієї статті.

Згідно частини 3 статті 136 Земельного Кодексу України земельні ділянки, включені до переліку земельних ділянок державної чи комунальної власності або прав на них, які виставлені на земельні торги, не можуть відчужуватися, передаватися в заставу, надаватися у користування до завершення торгів.

Як зазначено в частині 7 статті 118 Земельного кодексу України підставою відмови у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки є невідповідність місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації, схем землеустрою і техніко-економічних обґрунтувань, використання та охорони земель адміністративно-територіальних одиниць, проектів землеустрою щодо впорядкування територій населених пунктів, затверджених у встановленому законом порядку.

     Вказана в заяві та в доданих до них графічних матеріалах земельна ділянка рішеннями Потіївської сільської ради 55-ої  сесія   VII скликання  від 14.08.2019 року №1431 включені в Перелік земельних ділянок комунальної власності Потіївської сільської ради Радомишльського району, Житомирської області  призначених для продажу права їх оренди на земельних торгах у формі аукціону .

     Таким чином місцезнаходження вказані в заявах та доданих до них графічних матеріалах земельні ділянки не відповідає статті 136 Земельного кодексу України, що є підставою для відмови у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою згідно статті 118 Земельного Кодексу України.

 

. Контроль за виконанням  даного рішення покласти на постійну комісію  з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою

 

 

 

 

Сільський голова                                                           Марина ПЛЕЧКО


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора