Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відводу земельної ділянки площею 0,12 га

Дата: 22.11.2021 18:35
Кількість переглядів: 227

Розглянувши заяву гр.Антонюка Віталія Володимировича з проханням дати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відводу земельної ділянки площею 0,12 га,   яка розташована  в межах  с.Стара Гребля. Керуючись   ст. 12.116.118.121. Земельного кодексу України  ст. 25 Закону України Про місцеве самоврядування в Україні ст. 26 п. 34 та висновків комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою

 

 

 ВИРІШИЛА:

 

1.Надати  гр. Антонюку Віталію Володимировичу ( ідн.№)  дозвіл на  розробку проекту землеустрою   щодо    відводу земельної ділянки у власність площею 0,12 га,  із зміною цільового призначення з земель запасу (16,00), на для індивідуального  садівництва (01.05),  яка розташована  в межах с. Стара Гребля,  Житомирського р-ну,  Житомирської обл.

 2.Заявнику з дня прийняття даного   рішення замовити виготовлення  проекту відводу земельної   ділянки  в суб’єктів господарювання, що є виконавцями робіт із землеустрою згідно із законом.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою  .

 

 

 

 

Сільський голова                                                                 Марина ПЛЕЧКО


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора