Починаючи з 2000 року в Житомирські області впроваджується регіональна Програма підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім», яка спрямована на покращення житлових і соціально – побутових умов проживання сільського населення шляхом надання їм державних довгострокових пільгових кредитів, з платою за користування в розмірі 3% річних.

Виконання Програми здійснює комунальне підприємство «Обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі» Житомирської обласної ради, яке було створене з метою: втілення державної політики в сфері індивідуального житлового будівництва в сільській місцевості, соціально-побутового облаштування села, створення системи стимулювання індивідуального житлового будівництва в сільській місцевості шляхом надання довгострокових пільгових кредитів, сприяння в забезпеченні забудовників будівельними матеріалами, здійснення контролю за поверненням одержаних кредитів

Позичальником кредитів можуть бути громадяни України, які постійно проживають, будують і працюють у сільській місцевості, особливо у сфері АПК.

Кредит надається:

• для спорудження нових будинків – в розмірі 400 тис.грн.;
  • для придбання готового житла – в розмірі 300 тис.грн.;
  • для проведення реконструкції (ремонту) житла – в розмірі 250 тис.грн.;
  • для підключення інженерних мережм – в розмірі 100 тис.грн.

Основні пільги Програми полягають у великому терміні кредитування (2 і більше років) та пільговій відсотковій ставці – 3% річних. Для багатодітних сімей, учасників АТО, осіб, які мають статус та на яких поширюється дія пунктів 19 частини першої статті 6 та абзацу четвертого пункту 1 статті 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» кредит є безвідсотковим.

Маючи соціальну спрямованість та привабливі умови кредитування, Програма «Власний дім» стала надійною опорою для тисяч сімей різних вікових категорій і соціального статусу, та користується значним попитом серед населення області.

Інформація про КП «Обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі» Житомирської обласної ради:

Поштова адреса: 10014, м. Житомир майдан С.П. Корольова, 122, к. 510,512

Телефон-факс: (0412) 42-16-06