Фото без опису

15.11.2021 року із суб’єктом пробації, який перебуває на обліку в Житомирському районному секторі №6 філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області представником релігійної громади церкви християн віри Євангелівського «Спасіння» Віталієм Олійником проведена виховна бесіда на тему: «Як сказати людям «ні», відповідно до виявлених криміногенних потреб правопорушника.

Віталій Олійник розпочав свою бесіду словами: «Такі прості слова, як «так» і «ні», визначають наше майбутнє. Якщо не вміти відмовляти, тоді складнощів і труднощів у житті додасться вдвічі. Кожна людина повинна навчитися відмовляти і не відчувати при цьому провину. Для початку важливо зрозуміти, що слово «ні» — це не синонім словам: неввічливість, грубість або егоїзм». В кінці бесіди були обговорені методи, якими потрібно керуватися, щоб сказати слово «ні».

Співробітники пробації переконані, що подібні заходи позитивно впливають на світогляд та поведінку суб’єктів пробації.

Житомирський районний сектор №6

філії Державної установи «Центр пробації»

у Житомирській області (м. Радомишль)