Розглянувши заяву гр. Демешка Юрія Віталійовича про затвердження   проекту землеустрою щодо відводу земельної ділянки площею 1,9465 га, яка розташована за межами с.Заньки, Житомирського району, Житомирської області. Керуючись  п. 34 ст. 26 Закону України Про місцеве самоврядування в Україні ст.12, 116 , 124 , 125, Земельного кодексу України , висновків комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити гр. Демешку Юрію Віталійовичу (ідн. №)  проект землеустрою, щодо відводу земельної ділянки площею 1,9465 га кадастровий № 1825084200:01:000:0190 для ведення особистого селянського господарства, яка розташована за межами с.Заньки,  Житомирського району, Житомирської області.

2.Передати, у  власність, гр. Демешку Юрію Віталійовичу (інд.№)   земельну   ділянку площею 1,9465 га кадастровий   №1825084200:01:000:0190 для ведення особистого селянського господарства, яка розташована  за межами с.Заньки, Житомирського району , Житомирської області.

3.Заявнику звернутись до органів  державної  реєстрації з питань проведення державної реєстрації права власності на земельну ділянку.

4.Землевпоряднику внести відповідні зміни в земельно-облікову документацію та планово-картографічні матеріали.

5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.

Сільський голова                                                                 Марина ПЛЕЧКО