Розглянувши заяву гр. Сартикової Ольги Борисівни про затвердження   проекту землеустрою щодо відводу земельної ділянки площею 0,4661 га, яка розташована в межах с.Дубовик, Житомирського району, Житомирської області. Керуючись  п. 34 ст. 26 Закону України Про місцеве самоврядування в Україні ст.12, 116 , 124 , 125, Земельного кодексу України , висновків комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити гр. Сартиковій Ользі Борисівні (ідн. №  )  проект землеустрою, щодо відводу земельної ділянки площею 0,4661 га кадастровий № 1825084204:10:001:0044 для ведення особистого селянського господарства, яка розташована в межах с.Дубовик,  Житомирського району, Житомирської області.

2.Передати, у  власність, гр. Сартиковій Ользі Борисівні (інд.№)   земельну   ділянку площею 0,4661 га кадастровий   №1825084204:10:001:0044 для ведення особистого селянського господарства, яка розташована  в межах с.Дубовик, Житомирського району , Житомирської області.

3.Заявнику звернутись до органів  державної  реєстрації з питань проведення державної реєстрації права власності на земельну ділянку.

4.Землевпоряднику внести відповідні зміни в земельно-облікову документацію та планово-картографічні матеріали.

5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.

Сільський голова                                                                 Марина ПЛЕЧКО