САНАТОРНО-КУРОРТНЕ ЛІКУВАННЯ ДЕЯКИХ ПІЛЬГОВИХ КАТЕГОРІЙ ГРОМАДЯН

Дата: 26.10.2021 09:14
Кількість переглядів: 295

Фото без опису

Відділ соціального захисту населення  Потіївської сільської ради інформує про те, що учасники антитерористичної операції та особи, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, члени сімей загиблих (померлих) таких осіб забезпечуються безкоштовним санаторно-курортним лікуванням, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 31.03.2015 №200 (зі змінами) (далі – Порядок), згідно з методичними рекомендаціями в порядку черговості:

 • учасники бойових дій – не частіше ніж один раз на рік строком на 21 день;
 • особи з інвалідністю внаслідок війни – позачергово щороку строком на 21 день;
 • особи з інвалідністю внаслідок війни із захворюваннями нервової системи (з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку)   – відповідно до медичних рекомендацій, з них:
 • І та ІІ груп – до санаторіїв (відділень) спінального профілю з лікуванням строком на 35 днів;
 • ІІІ групи – до санаторіїв неврологічного профілю з лікуванням строком на 21 день;
 • постраждали учасники Революції Гідності – не частіше ніж один раз на рік строком на 21 день
 • учасники війни – не частіше ніж один раз на два роки строком на 21 день;

Зазначені особи мають право вільного вибору санаторно-курортного закладу відповідного профілю лікування, путівки до якого оплачуються за рахунок коштів державного бюджету.

Для одержання путівки зазначені особи, повинні перебувати на обліку у відділі соціального захисту населення за зареєстрованим місцем проживання, а для внутрішньо переміщених осіб – за фактичним місцем проживання відповідно до довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.         

 

Для взяття на облік особа подає до відділу соціального захисту населення:

 1. заяву
 2. медичну довідку лікувальної установи за формою № 070/0
 3. копію відповідного посвідчення, а учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни та учасники війни – також копію військового квитка (за наявності)
 4. копію документа, що підтверджує безпосередню участь (забезпечення проведення) особи в антитерористичній операції чи заходах із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримуванні збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях.

При зверненні до відділу соціального захисту населення особи повинні мати при собі оригінали вище зазначених документів.

За особою, яка перебуває на обліку, але не отримала безоплатну путівку в поточному році, зберігається право на забезпечення путівкою на наступний рік за умови поновлення медичної довідки лікувальної установи за формою № 070/о, якщо строк дії попередньої довідки закінчився.

Зазначені особи самостійно обирають заклад для оздоровлення. Перелік санаторно-курортних закладів для осіб з інвалідністю,чорнобильців та

 учасників АТО за посиланням https://www.msp.gov.ua/files/sanatorno-kurortne-likuvanna/san0103.xls

 

Після цього укладається тристороння угода, яка передбачає безготівкове перерахування коштів санаторно-курортним закладам за надані послуги, у відповідності до граничної вартості путівки для відшкодування вартості санаторно-курортного лікування, визначеного на поточний рік.

Фото без опису

За бажанням громадянину можуть бути надані додаткові послуги за умови додаткової оплати послуг за рахунок власних коштів. Орієнтований перелік платних послуг – басейн, сауна, заняття в спортзалі тощо.

Після закінчення санаторно-курортного лікування, при виписці з санаторію потрібно не забути отримати талон від путівки та/або акт виконаних робіт, які передаються до відділу соціального захисту  та є підтвердженням отримання послуг (за ними проводиться розрахунок із санаторним закладом).

За додатковою інформацією звертайтеся в Потіївську сільську раду за адресою с.Потіївка, вул. Центральна, б. 31, або за телефоном 099 5141715.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора