Нещодавно провідним інспектором Житомирського районного сектору №6 філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області Ольгою Куцько спільно з дільничним офіцером поліції відділу поліцейської діяльності №1 Житомирського РУП ГУНП в Житомирській області  старшим лейтенантом поліції Максимом Ващенком відвідано засудженого за місцем проживання, який перебуває на обліку та ухиляється від відбування кримінального покарання у виді громадським робіт.

Під час перевірки підобліковому повторно були нагадані умови та порядок відбування покарання у виді громадських робіт та наслідки в разі ухилення від їх виконання.

Наразі відносно останнього матеріали направлені до правоохоронних органів для відповідного реагування для вирішення питання про притягнення до кримінальної відповідальності відповідно до статті 389 КК України.

Житомирський районний сектор №6 (м. Радомишль)

філії Державної установи «Центр пробації»

у Житомирській області