Платіжна дисципліна – гарантія стабільного газопостачання

Дата: 22.10.2021 20:20
Кількість переглядів: 561

Вартість природного газу для побутових клієнтів ТОВ «Житомиргаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», залишиться незмінною до травня 2022 року і становить 7,99 грн за кубометр. Запорукою тепла й затишку у домівках споживачів є вчасний розрахунок за використаний енергоресурс.

 

«Ціна газу на світових ринках продовжує бити рекорди. Наші побутові клієнти мають фіксовану ціну на газ до 1 травня наступного року і можуть не перейматися через здорожчання блакитного палива. Проте, аби газопостачання було стабільним, потрібно вчасно розраховуватися за спожитий газ – кожного місяця до 25 числа», – наголошує директор ТОВ «Житомиргаз Збут» Олена Благодарська.

 

Борг побутових споживачів ТОВ «Житомиргаз Збут» станом на 20 жовтня 2021 року становить 194 млн грн.  Невчасно розраховуються за використаний ресурс 58% клієнтів компанії. Найбільше боргують жителі Житомира, Бердичева, Новограда-Волинського, Коростеня та Андрушівки.

 

Така ситуація із заборгованістю загрожує стабільному газопостачанню під час опалювального сезону. Крім того, нещодавні зміни у законодавстві дозволяють відключати боржників від газопостачання під час карантину. Про можливе відключення у разі непогашення боргів вже попереджені більше  5 тис. споживачів природного газу на Житомирщині.

 

У «Житомиргаз Збуті», як соціально відповідальній компанії, завжди роблять кроки назустріч вразливим категоріям населення. Зокрема, договір реструктуризації допомагає розрахуватися з боргами не одним платежем, а рівними частинами протягом кількох місяців.

 

Перевірити свій газовий рахунок та сплатити за газ можна за допомогою електронних сервісів:

  • Особистий кабінет 104.ua;
  • Viber/Telegram-боти 7104ua;
  • Мобільні додатки 104 Mobile для Android та 104 Mobile light для iOS.

 

ТВІЙ ГАЗЗБУТ. Надійний та зручний для кожного.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора