Керуючися статтею 266 Податкового кодексу України, пунктом 24 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Потіївська сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Установити на території Потіївської сільської об′єднаної територіальної громади ради:

1) ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, згідно з додатком 1 та додатком 3;

2) пільги для фізичних та юридичних осіб, надані відповідно до підпункту 266.4.2 пункту 266.4 статті 266 Податкового кодексу України, за переліком згідно з додатком 2.

2. Оприлюднити рішення на сайті Потіївської сільської територіальної громади або в інший можливий спосіб.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань фінансів, бюджету, планування, соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.

4. Рішення 70 сесії Потіївської сільської ради № 1891 від 19.05.2020 року «Про розміри ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки» визнати таким, що втратило чинність1.

5. Рішення набирає чинності2 з  01.01.2022 року.

Сільський голова

Марина ПЛЕЧКО