Розглянувши заяви гр.Рибак Софії Леонідівни, гр.Галицької Броніслави Володимирівни, щодо відводу земельної ділянки у власність яка розташована за межами с.Дорогунь. Керуючись п.34 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» ст.12 Земельного Кодексу України та ст.56 Закону України про землеустрій, врахувавши висновки постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища, будівництва та архітектури сільська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Потіївській сільській раді, код ЄДРПУО 04343903, юридична адреса: вул.Центральна, 31 надати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності (кадастровий 1825084200:03:000:0133) площею  19.2155  га яка  розташована за межами с.Дорогунь на три земельних ділянок площею 15,2155 га, 2.0 га , 2.0 га.
  2. Потіївській сільській раді з дня прийняття даного рішення замовити виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельних ділянок в суб’єктів господарювання, що є виконавцями робіт із землеустрою згідно із законом.
  3. Фінансування даних робіт покласти на гр. Рибак Софію Леонідівну, гр.Галицьку Броніславу Володимирівну.
  4.  Контроль за виконання даного рішення покласти на постійну комісію Потіївської сільської ради з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища, будівництва та архітектури.

 

 

 

 

Сільський голова                                                                      Марина ПЛЕЧКО