Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відводу земельної ділянки в постійне користування ДП «Радомишльське ЛМГ»площею 34,4451 га

Дата: 14.10.2021 11:17
Кількість переглядів: 231

  Розглянувши клопотання  Державного підприємства Радомишльське Лісомисливське господарства     про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відводу земельної ділянки в постійне користування площею 34,4451га, для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг  на території Потіївської об’єднаної територіальної громади, яка розташована  за межами    с.Вівче, Житомирського району, Житомирської області. Керуючись  ст. 12.117.118.122.123. Земельного кодексу України  ст. 25 Закону України Про місцеве самоврядування в Україні ст. 26 п. 34 та висновків комісії з питань містобудування  будівництва,  земельних відносин, охорони навколишнього середовища, сільська рада

 

 ВИРІШИЛА:

 

1 . Надати дозвіл Державного підприємства Радомишльське Лісомисливське господарства  на  розробку проекту землеустрою   щодо    відводу земельної ділянки у постійне користування орієнтованою площею 34,4451га, з цільовим призначення (09.01), «Для  ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг  на території Потіївської об’єднаної територіальної громади,  яка розташована  за межами   с. Вівче,  Житомирського р-ну,  Житомирської обл.

 2.Заявнику з дня прийняття даного   рішення замовити виготовлення  проекту відводу земельної   ділянки  в суб’єктів господарювання, що є виконавцями робіт із землеустрою згідно із законом.

3 . Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань містобудування, будівництва, земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища .

 

 

 

 

Сільський голова                                                                 Марина ПЛЕЧКО


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора