Розглянувши заяву гр. Максименка Григорія Івановича про затвердження   проекту землеустрою щодо відводу земельної ділянки площею 2,0 га, яка розташована в с.Нова Буда, Житомирського району, Житомирської області. Керуючись  п. 34 ст. 26 Закону України Про місцеве самоврядування в Україні ст.12, 116 , 124 , 125, Земельного кодексу України , висновків комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою

 

 ВИРІШИЛА:

1.Затвердити гр. Максименку Григорію Івановичу (ідн. №  )  проект землеустрою, щодо відводу земельної ділянки площею 2,0 га кадастровий № 1825086901:06:001:0047 для ведення особистого селянського господарства, яка розташована в с.Нова Буда,  Житомирського району, Житомирської області.

2.Передати, у  власність, гр. Максименку Григорію Івановичу (інд.№)   земельну   ділянку площею 2,0 га кадастровий   №1825086901:06:001:0047 для ведення особистого селянського господарства, яка розташована  в с.Нова Буда, Житомирського району , Житомирської області.

3.Заявнику звернутись до органів  державної  реєстрації з питань проведення державної реєстрації права власності на земельну ділянку.

4.Землевпоряднику внести відповідні зміни в земельно-облікову документацію та планово-картографічні матеріали.

5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.

 

 

 

 

Сільський голова                                                                 Марина ПЛЕЧКО