Розглянувши заяву гр. Шерстюк Катерини Віталіївни про затвердження   проекту землеустрою щодо відводу земельної ділянки площею 2,0 га, яка розташована за межами с.Заньки, Житомирського району, Житомирської області. Керуючись  п. 34 ст. 26 Закону України Про місцеве самоврядування в Україні ст.12, 116 , 124 , 125, Земельного кодексу України , висновків комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою

 

 ВИРІШИЛА:

1.Затвердити гр. Шерстюк Катерині Віталіївні (ідн. №  )  проект землеустрою, щодо відводу земельної ділянки площею 2,0 га кадастровий № 1825084200:09:000:0348 для ведення особистого селянського господарства, яка розташована за межами с.Заньки,  Житомирського району, Житомирської області.

2.Передати, у  власність, гр. Шерстюк Катерині Віталіївні (інд.№)   земельну   ділянку площею 2,0 га кадастровий   №1825084200:09:000:0348 для ведення особистого селянського господарства, яка розташована  за межами с.Заньки, Житомирського району , Житомирської області.

3.Заявнику звернутись до органів  державної  реєстрації з питань проведення державної реєстрації права власності на земельну ділянку.

4.Землевпоряднику внести відповідні зміни в земельно-облікову документацію та планово-картографічні матеріали.

5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.

 

 

 

 

Сільський голова                                                                 Марина ПЛЕЧКО

 

Згідно оригіналу                                                       спеціаліст земельного відділу

28.09.2021 року                                                                Тетяна ХОДАКІВСЬКА