РЯТУВАЛЬНИКИ ПРОВЕЛИ КОМПЛЕКСНО-ПРОФІЛАКТИЧНЕ ВІДПРАЦЮВАННЯ В М. РАДОМИШЛЬ!

Дата: 07.10.2021 07:49
Кількість переглядів: 693

6 жовтня 2021 р. в місті Радомишль було проведено комплексно-профілактичне відпрацювання населеного пункту, з метою запобігання пожежам та загибелі людей. Рятувальники провели роз’яснювальні бесіди з різними верствами населення, надали рекомендації щодо утримання протипожежної безпеки у оселях громадян та по можливості усунули деякі недоліки на місці.

Протягом заходу були виявлені порушення при експлуатації пічного опалення, а також недоліки, пов’язані з пічним опаленням та використанням газових балонів для приготування їжі. Також виявлено ряд порушень, що стосуються цілісності та справності електромережі.

Здійснення перевірки протипожежного стану житлових будинків показало, що у більшості таких верств населення як багатодітні сім’ї та родини, в яких зловживають алкоголем, наявні значні порушення. Проте одинокі та перестарілі громадяни утримують свою оселю у чистоті та охайності, з додержанням правил протипожежної безпеки в побуті.

Кожному мешканцю наприкінці бесіди було вручено інформаційні листівки щодо дотримання правил пожежної безпеки в побуті, під час опалювального сезону.

Даний захід було проведений інспекторським складом Житомирського РУ та співробітниками 16ДПРЧ 1ДПРЗ (м. Радомишль)

Організатори відпрацювання сподіваються, що даний захід позитивно вплине на суспільну думку і громадяни стануть відповідальніше та свідоміше ставитися до таких речей як куріння в хаті, несправна піч та електромережа.

 

Повідомляє: провідний інспектор Житомирського районного управління 

лейтенант служби цивільного захисту Єжов Б. Ю.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора