ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ПОХИЛОГО ВІКУ

Дата: 04.10.2021 14:39
Кількість переглядів: 762

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку і День ветерана.

Тож, саме цього дня, завдяки організаційної роботи відділу соціального захисту населення Потіївської сільської ради, Новобудського та Гуто-Потіївського старостів, фізичних осіб-підприємців, які провадять свою діяльність на нашій території соціальні робітники привітали зі святом своїх підопічних, з числа людей похилого віку та вручили продуктові набори, надані благодійниками.

Турбота про громадян похилого віку, ветеранів та інвалідів необхідна кожної хвилини не як відзначення святкової дати, а як повага до людей, які своєю багаторічною працею заслуговують на глибоку пошану нащадків. Пам’ятаймо і надалі про свій невідплатний борг перед ветеранами та громадянами поважного віку. Робитимемо все, щоб вони щоденно відчували повагу і турботу, мали гідний рівень життя та не втрачали суспільної активності.