Привітання з міжнародним днем людей похилого віку

Дата: 01.10.2021 10:40
Кількість переглядів: 850

Фото без опису

1 жовтня в нашій державі відзначається День людей похилого віку та День ветерана, що засвідчує глибоку повагу і цивілізоване ставлення українського суспільства до найстарших представників громади.

       День людей похилого віку – це хороша нагода ще пильніше поглянути на проблеми літніх людей, а також ще раз засвідчити всенародну повагу нашим батькам і матерям, старшим друзям, за чиїми плечима - нелегкі життєві дороги.

Цей день є визначним і особливим, щоб кожна людина, кожен громадянин пам’ятав про свою історію, вшановував і надавав підтримку людям похилого віку. Це не нагадування про вік, а чудова можливість сказати теплі слова вдячності за багаторічну добросовісну працю, доброту та мудрість.

Піклування про людей похилого віку – справа всього суспільства, адже саме старші люди зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути достойними свого краю і держави.

Прийміть слова глибокої вдячності за все, що зроблено Вами заради нашого майбутнього. Ваша праця, подвиг, ставлення до людей – це приклад для наслідування сучасній молоді. Довгих і щасливих вам років життя! Міцного здоров`я Вам, сердечного тепла, любові та душевного спокою! Радійте успіхам дітей, онуків та правнуків! Миру Вам, оптимізму і благополуччя!

 

З нагоди відзначення Дня людей похилого віку за ініціативи відділу соціального захисту населення Потіївської сільської ради та фінансової допомоги фізичних осіб–підприємців, які працюють на  нашій території, було підготовлено 34 пакунки з продуктовими наборами для людей похилого віку, які отримують соціальну послугу Догляд вдома.

Висловлюємо вдячність старостам Гуто-Потіївського та Новобудського округів за допомогу в організації заходу.

      За надання допомоги тим, хто найбільш того потребує та підтримку осіб людей похилого віку у нелегкий для них час висловлюємо щиру та глибоку подяку нашим підприємцям, а саме:

ФОП Ходаківській Галині Григорівні

ФОП Торгонському Володимиру Васильовичу

ФОП Шатилович Володимиру Леонідовичу

ФОП Рацілевич Олені Анатоліївні

ФОП Никончук Надії Яківні

ФОП Мельнику Івану Івановичу

Директору ТОВ «Радомишль Агро Полісся» Кобилянському Анатолію Казимировичу

ФОП Яворському Олегу Володимировичу

ФОП Мощицькій Зої Олексіївні

ФОП Мартиненку Олегу Віталійовичу

ФОП Петруку Олегу Анатолійовичу

 

З повагою,  Потіївська сільська рада


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора