Розглянувши клопотання ТОВ «Добриня»  про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відводу земельної ділянки комунальної власності  загальною площею 3,158 га із зміною цільового призначення земельної ділянки з цільовим призначенням «Землі запасу (  кадастровий №1825087800:01:000:0226 на якій розташований корівник № 2, телятник № 1 , телятник № 2 на «Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва» ( А 01.01 ) яка розташована с.Потіївка , вул..Радгоспна, 6/16,  вул..Радгоспна, 6/13, вул.Радгоспна, 6/14, Житомирського  району Житомирської області. Керуючись п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» ,ст. .ст.12, 19 , п.3 ст. 20 , ст..122, ст..124 Земельного кодексу України  , висновків комісії з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища, будівництва та архітектури.

ВИРІШИЛА:

1 . Дати дозвіл ТОВ «Добриня» (код ЄДРПОУ  36261894) на розробку проекту із землеустрою  щодо відводу земельної ділянки комунальної власності  загальною площею 3,158 га із зміною цільового призначення земельної ділянки з цільовим призначенням «Землі запасу (земельні ділянки кожної категорії земель,  кадастровий №1825087800:01:000:0226 на «Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва» ( А 01.01 ) яка розташована с.Потіївка , вул..Радгоспна, 6/16,  вул..Радгоспна, 6/13, вулюРадгоспна, 6/14 , Житомирського району Житомирської області з подальшим заключенням договору оренди на земельну ділянку.

2.ТОВ «Добриня»   з дня прийняття даного рішення замовити проект із землеустрою щодо відводу земельної діляки в організації , що є виконавцями даних робіт згідно із законом.

3.  Розроблений та погоджений відповідно до чинного законодавства проект із землеустрою щодо відводу земельної ділянки зі зміною цільового призначення земельної ділянки подати до Потіївської сільської ради для розгляду та затвердження у встановленому порядку.

4.  Контроль за виконання даного рішення покласти на постійну комісію Потіївської сільської ради з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища, будівництва та архітектури.

Сільський голова                                                                              Марина Плечко