Університет економіки та права «КРОК» (Київ)

запрошує на навчання

для здобуття другої вищої освіти ступеня магістра за спеціальністю

«Г р о м а д с ь  к е   з д о р о в ' я»

(заочно-дистанційна форма навчання)

Ліцензія (Наказ МОН № 944-л від 18.07.2019 р.)

Акредитація Національної агенції з якості вищої освіти України ( липень, 2021 р.)

(Адреса Університету : 03113, м. Київ, вул. Табірна 30-32, станція метро «Берестейська»)

Чому варто здобувати спеціальність «Громадське здоров'я»

в Університеті «КРОК»?

В Україні в процесі децентралізації державного управління та фінансування відповідальність та можливості впливати на  стан громадського здоров’я,

крім загальнодержавних програм,  поступово переходить до Об’єднаних територіальних громад. Але на рівні ОТГ практично відсутні фахівці з громадського здоров’я, вони переважно є на обласному рівні. В той же час, на стан громадського здоров’я значний вплив мають чинники, які виходять за межі контролю лікувально-профілактичних закладів. Це соціально-економічні чинники, стан навколишнього середовища, умови проживання та праці,  шкільна освіта та поведінкові фактори ризику для здоров’я, інфраструктура підтримки здоров’я тощо. У цьому контексті основна роль фахівців з громадського здоров’я це : проводити оцінку та порівняльний аналіз стану здоров’я територіальної громади  з районним, обласним та загальнодержавним рівнями, визначати фактори шкідливого впливу на здоров’я, розробляти та впроваджувати заходи для їх корекції, здійснювати координацію міжгалузевої взаємодії з покращення громадського здоров’я ОТГ.

Кваліфікація фахівця  – Магістр громадського здоров'я – дозволяє займати цілу низку відповідних  посад: фахівець  Об’єднаної територіальної громади; науковий співробітник (гігієна, епідеміологія, біологія, екологія);  менеджер (управитель) з громадської охорони здоров'я; менеджер (управитель) із страхування;  державний експерт, консультант/фахівець в органах державної, регіональної та місцевої  влади; помічник-консультант народного депутата України тощо.

ЕТАПИ  ВСТУПНОЇ  КАМПАНІЇ МАГІСТРАТУРИ

Вступників на спеціальність «Громадське здоров’я»  зараховують

за результатами    вступних випробувань:
1)
вступного іспиту з іноземної мови

(проводиться в Університеті відповідно до графіку);
2)
фахового  вступного випробування

(проводиться в Університеті відповідно до графіку).

Прийом заяв та документів  -  до 30 жовтня  2021 року

Вартість навчання у  2021–22 н. р.:   12 300 грн / семестр
Термін навчання: 4 семестри (2 роки)

Основні  документи  для  вступу :

• документ, що посвідчує особу (паспорт)  - оригінал та копія

• копія ідентифікаційного коду

• диплом з додатком про вищу освіту (довідка ДП «Інфоресурс» у разі     відсутності з об'єктивних причин диплома) - оригінал та копія

• військовий квиток або приписне свідоцтво (копія) – для військовозобов'язаних

• копія свідоцтва про державну реєстрацію акта цивільного стану (якщо є розбіжності у прізвищі, імені, по батькові, зазначені у документах про попередню освіту та в документі, що посвідчує особу) -  оригінал та копія

• довідка (витяг) про місце реєстрації проживання особи - оригінал та копія

• 4 кольорові фотокартки розміром 3×4 см

аркуш А4 з вказівкою прізвища, ім’я та по батькові, адреси для переписки,

адреси електронної пошти та номера телефона.

Для довідок :

Відповідальний за спеціальність «Громадське здоров’я» -

Солоненко Іван Миколайович,  доктор медичних наук, професор.

Адреса електронної пошти – solonenko_12@ukr.net

Куратор магістерських програм :

Дворниченко  Лариса  Олександрівна, тел. (050)  287 3028.