Зростання ціни на газ не зачепить побутових клієнтів ТОВ «Житомиргаз Збут»

Дата: 14.09.2021 20:17
Кількість переглядів: 508

Станом на 13 вересня 2021 року кубометр газу на Українській енергетичній біржі коштував 23,14 грн. Цього року не відбулося традиційного зниження ціни на газ влітку. Вартість енергоресурсу на європейських хабах продовжує зростати. Проте побутові клієнти ТОВ «Житомиргаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», і надалі споживатимуть газ по фіксованій ціні – 7,99 грн за кубометр.

 

«Наші побутові споживачі можуть не перейматися щодо збільшення вартості газу цієї зими. Адже ТОВ «Житомиргаз Збут» подбало про забезпечення клієнтів енергоресурсом за фіксованою ціною», – зазначає директор ТОВ «Житомиргаз Збут» Олена Благодарська.

 

Клієнти компанії ще мають можливість підключитися до тарифу «Твій газ Рівномірний платіж» до 30 вересня 2021 року та щомісяця сплачувати за газ однакову суму. Прогнозовані та чіткі платежі у межах цього тарифу вже обрали понад 3,5 тис. жителів Житомирщини.

 

«Вперше про тариф із рівномірними оплатами почула моя онука, далі поспілкувалися з менеджером про всі деталі і вже подали заяву на підключення», – розповів житомирянин Петро Горячковський.

 

Аби подбати про менші суми у зимових квитанціях за газ вже сьогодні – варто поквапитися із підключенням до тарифу «Твій газ Рівномірний платіж». Подати заявку  на постачання за цим тарифним планом можна:  

-    у відділеннях «ТВІЙ ГАЗЗБУТ» або Клієнтських просторах 104.ua (https://zt.gaszbut.com.ua/contacts);

-    залишивши заявку на сайті «ТВІЙ ГАЗЗБУТ» (вам передзвонить наш менеджер);

-    зателефонувавши за номерами: (0412) 47 18 18, (067) 208 29 00;

-    через Viber-bot 7104ua.

 

Детальна інформація про тариф «Твій газ Рівномірний платіж» розміщена на сайті https://rivnomirnyi.gaszbut.com.ua/

 

ТВІЙ ГАЗЗБУТ. Надійний та зручний для кожного


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора