Розглянувши заяви гр.Романенко Миколи Петровича, гр.Седляр Галини Іванівни  щодо відводу земельної ділянки площею 58,3539 га  яка розташована за межами с.Потіївка. Керуючись п.34 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» ст.12 Земельного Кодексу України та ст.56 Закону України про землеустрій, врахувавши висновки постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища, будівництва та архітектури сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Потіївській сільській раді, код ЄДРПУО 04343903, юридична адреса: вул.Центральна, 31 надати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності (кадастровий №1825087800:03:000:0020) площею 58,3539 га, яка  розташована за межами с.Потіївка з цільовим призначенням землі запасу (01.03), для ведення особистого селянського господарства, на три земельні ділянки площею  2,00 га 2,0 га, та 56,3539 га.
  2. Потіївській сільській раді  замовити виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельних ділянок в суб’єктів господарювання, що є виконавцями робіт із землеустрою згідно із законом.
  3. Фінансування даних робіт покласти на   гр. Романенка Миколу Петровича, гр.Седляр Галину Іванівну.
  4. Контроль за виконання даного рішення покласти на постійну комісію Потіївської сільської ради з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища, будівництва та архітектури.

Сільський голова                                                                      Марина Плечко