Згідно п.2 ст.18 та пп.22 п.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» для втілення розвитку Програми соціального, економічного і культурного розвитку сільської територіальної громади, сільська рада

ВИРІШИЛА:

1.   Надати дозвіл фінансовому відділу Потіївської сільської ради на отримання інформації (надання запитів) від підприємств, установ та організацій, що не перебувають у комунальній власності Потіївської сільської ради та фізичним особам-підприємцям, які проводять свою діяльність на території Потіївської сільської територіальної громади, для звірки даних по всіх установах для наповнення бюджету сільської територіальної громади.

2.   Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.

Сільський голова:                                            Марина ПЛЕЧКО