16  серпня 2021 року в приміщенні Житомирського районного сектору №6 філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області із засудженими до покарань, не пов’язаних із позбавленням волі провела індивідуальні бесіди провідний фахівець відділу надання соціальних послуг КУ «Центр надання соціальних послуг» Радомишльської міської ради Леся Василенко на тему «Вплив алкоголю на організм людини людини».

Деякі вважають, що випивши пляшку – дві пива, нічого не трапиться. Так повторюється кожен день. І вже не проходить дня, щоб не випити. Все починається з малого. Спочатку пиво, потім щось міцніше, а незабаром настає повна залежність від алкоголю.

Завдання заходу - переконання  суб’єктів пробації в згубності вживання спиртних напоїв.