від 22.07.2021 р. №  61-к

Потіївська  сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

Начальника відділу освіти, культури та спорту виконавчого комітету Потіївської сільської ради .

Вимоги до кандидатів:

1. Кваліфікаційні:

• є громадянином України;
  • вільно володіє державною мовою;
  • вища освіта ступеня не нижче магістра, спеціаліста;
  • стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років.;
  • упевнений користувач ПК.
  • успішне проходження спеціальної перевірки діяльності державного реєстратора в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно та Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань в порядку здійснення контролю, визначеному Кабінетом Міністрів України (для осіб, які до призначення на посаду державного реєстратора або виконання функцій державного реєстратора виконували функції державного реєстратора, перебуваючи у трудових відносинах з іншим суб’єктом державної реєстрації).
  • Знання діючого законодавства України професійного спрямування.

2. Технічні вміння: вміння використовувати комп’ютерне обладнання та програмне забезпечення, використовувати офісну техніку та знання основ діловодства.

3. Вимоги до компетентностей:

• -робота з великими обсягами інформації;
  • - ефективна робота в команді та координація з іншими представниками влади і органів місцевого самоврядування;
  • - особиста відповідальність;
  • - системність і самостійність в роботі;

Необхідні документи для участі у конкурсі:

• Заява про участь у конкурсі з наданням згоди про обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  • Особова картка заповнена (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
  • Дві фотокартки 4*6;
  • Копія паспорта;
  • Копія документа про освіту;
  • Копія реєстраційної картки платника податків;
  • Електронна декларація про доходи за минулий рік.
  • Копію військового квитка (у разі наявності)

Для довідок та подання документів для участі у проходженні конкурсу на заміщення вакантної посади звертатися до виконавчого комітету Потіївської сільської ради за адресою: 12225, Житомирська область, Радомишльський район, с. Потіївка вул. Центральна, 31.

Телефон для довідок:0995141917  - Максименко Ірина Миколаївна

Термін подання документів: 15 календарних днів від дня оголошення про проведення конкурсу.

Прийом заяв до 6 серпня 2021 року.

TRIZUB3

ПОТІЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Радомишльського району Житомирської області

СІЛЬСЬОКОГО ГОЛОВИ

22.07.2021р                           с.Потіївка                                             № 61-к

Про оголошення конкурсу на

зайняття вакантних  посад  начальника відділу

освіти, культури та спорту виконавчого комітету

Потіївської  сільської ради.

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про запобігання корупції», «Положення про порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування та проходження служби, кадрового резерву та стажування» затвердженого рішенням 1 сесії 8 скликання № 13 від 20.11.2020 року,рішення 2 сесії 8 скликання № 19 від 11.12.2020року  «Про внесення змін до Положення про порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування та проходження служби, кадрового резерву та стажування, Положення про відділ з питань організації діяльності Центру надання адміністративних послуг Потіївської сільської ради,

НАКАЗУЮ:

1. Оголосити конкурс на зайняття вакантної посади  начальника відділу освіти, культури та спорту виконавчого комітету Потіївської сільської ради з 22 липня 2021 року»  1 штатна одиниця.
  2. Встановити кінцевий термін подачі документів претендентам на зайняття вакантної посади начальник відділу освіти, культури та спорту виконавчого комітету Потіївської сільської ради «06 серпня  2021 року».
  3. Забезпечити проведення конкурсу на зайняття вакантної посади начальник відділу освіти, культури та спорту виконавчого комітету Потіївської сільської ради, діючій комісії при виконавчому комітеті Потіївської сільської ради.
  4. Доручити спеціалісту комп'юторної техніки виконавчого комітету Потіївської сільської ради – Харченку О.В. забезпечити оприлюднення даного рішення з  (додатоком 1) на офіційному веб-сайті Потіївськоїсільської ради.
  5. Контроль за виконання даного рішення покласти на  заступника  сільського голови Олішевського С.П.

Сільський голова:                                                              Марина ПЛЕЧКО