Про прийняття на баланс Потіївської Сільської ради гідротехнічних споруд.

Дата: 21.07.2021 21:39

Розглянувши лист від 05.05.2021 №23 від Радомишльської дільниці

Басейного управління Водних ресурсів річки Прип’ять Державного агентства

водних ресурсів України про взяття на баланс Потіївської сільської ради гідроспоруд, які  знаходяться на балансі БУВР р. Прип’ять, у власність Потіївської ТГ, з метою упорядкування. утримання та безпечного користування гідротехнічними спорудами, збільшення надходжень до місцевих бюджетів, 9-та сесія 8-го скликання Потіївської сільської ради,

ВИРІШИЛА

1.Прийняти на баланс Потіївської сільської ради Русловий шлюзовий міст двухпрольотний  В = 2х8м, Н = 3м, ставка площею 30.8 га на р. Шлямарка с. Облітки  балансова вартість становить 188,4 тис. грн.

2. Виконання цього рішення в частині взяття на баланс  покласти на відділ бухгалтерського обліку та фінансової звітності.

3. Доручити архітектурно – земельному відділу витребувати технічну документацію на цю споруду.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.

Сільській голова                                       _________           Марина ПЛЕЧКО