Розглянувши заяву гр. Яворського Олега Володимировича про затвердження   проекту землеустрою щодо відводу земельної ділянки площею 2,0 га, яка розташована за межами с.Потіївка, Радомишльського району, Житомирської області. Керуючись  п. 34 ст. 26 Закону України Про місцеве самоврядування в Україні ст.12, 116 , 124 , 125, Земельного кодексу України , висновків комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою

 

 ВИРІШИЛА:

1.Затвердити гр. Яворському Олегу Володимировичу (ідн. №)  проект землеустрою, щодо відводу земельної ділянки площею 2,0 га кадастровий № 1825087800:01:000:0223 для ведення особистого селянського господарства, яка розташована за межами с.Потіївка,  Радомишльського району, Житомирської області.

2.Передати, у  власність, гр. Яворському Олегу Володимировичу (інд.№)   земельну   ділянку площею 2,0 га кадастровий   №1825087800:01:000:0223 для ведення особистого селянського господарства, яка розташована  за межами с.Потіївка, Радомишльського району , Житомирської області.

3.Заявнику звернутись до органів  державної  реєстрації з питань проведення державної реєстрації права власності на земельну ділянку.

4.Землевпоряднику внести відповідні зміни в земельно-облікову документацію та планово-картографічні матеріали.

5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.

 

 

 

 

Сільський голова                                                                 Марина ПЛЕЧКО