ПРОГРАМА ДЛЯ КРИВДНИКІВ

Дата: 20.07.2021 09:55
Кількість переглядів: 1490

Кривдник - особа, яка вчинила домашнє насильство у будь-якій формі.

 

Програма для кривдника - комплекс заходів, що формується на основі результатів оцінки ризиків та спрямований на зміну насильницької поведінки кривдника, формування у нього нової, неагресивної психологічної моделі поведінки у приватних стосунках, відповідального ставлення до своїх вчинків та їх наслідків, у тому числі до виховання дітей, на викорінення дискримінаційних уявлень про соціальні ролі та обов’язки жінок і чоловіків (стаття 1 Закону України "Про запобігання та протидії домашньому насильству").

Наказом Міністерства соціальної політики України від 01 жовтня 2018 року № 1434 затверджено Типову програму для кривдників.

 Проходження Типової програми розпочинається діагностуванням особи, яка вчинила домашнє насильство або належить до групи ризику щодо його вчинення, у тому числі діагностуванням причин агресивної та насильницької поведінки кривдника.

Кривдника може бути направлено судом на проходження програми для кривдників на строк від трьох місяців до одного року у випадках, передбачених законодавством (пункт 7 розділу 1 Типової програми для кривдників).

Відео: Механізм покарання кривдників | Освітній проект ДІМ (НЕ)БЕЗПЕКИ

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора