Розглянувши клопотання гр.Островської Катерини Олександрівни, Поліщука Вадима Олександровича, Вознюк Вікторії Юріївни, Бондаренка Юрія Анатолійовича, Вознюк Тетяни Петрівни щодо відведення земельної ділянки площею 2.0 га кожному, для ведення особистого селянського господарства, яка розташована за межами с.Мирне. Керуючись п.34 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» ст.12 Земельного Кодексу України та ст.56 Закону України про землеустрій, врахувавши висновки постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток історичного середовища та благоустрою, сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Потіївській сільській раді, код ЄДРПУО 04343903, юридична адреса: вул.Центральна, 31 надати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки  комунальної власності (кадастровий №1825082200:06:000:0003 площею 9.0866 га яка розташована за межами с.Мирне з цільовим призначенням землі запасу на п’ять земельних ділянок плошею 1.8173 га, 1.8173 га, 1.8173 га, 1.8173 г та1.8173 га.
  2. Потіївській сільській раді замовити виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки в суб’єктів господарювання,  що є виконавцями робіт із землеустрою згідно із законом.
  3. Фінансування даних робіт покласти на гр.Островську Катерину Олександрівну, Поліщука Вадима Олександровича, Вознюк Вікторію Юріївну, Бондаренка Юрія Анатолійовича, Вознюк Тетяну Петрівну.
  4.  Контроль за виконання даного рішення покласти на постійну комісію з питань регулювання земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток історичного середовища та благоустрою.

Сільський голова                                                                      Марина ПЛЕЧКО