Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки частки (пай) в натурі ( на місцевості)

Дата: 12.07.2021 17:55
Кількість переглядів: 262

  Розглянувши заяву гр.Юрчук Тетяни Костянтинівни з проханням надати дозвіл на виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних  ділянок  частки (пай) в натурі ( на місцевості) серія ЖТ 0213745 орієнтованою загальною  площею 3,75  в умовних кадастрових гектарах,  яка розташована  за межами  с.Моделів, Радомишльського району, Житомирської області. Керуючись ст. 12.116.118.121. Земельного кодексу України  ст. 25 Закону України Про місцеве самоврядування в Україні ст. 26 п. 34 та висновків комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою

 

 ВИРІШИЛА:

1.Надати гр. Юрчук Тетяні Костянтинівні (інд.№) дозвіл на виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  частки (паю) в натурі  ( на місцевості) серія ЖТ 0213745 орієнтованою загальною  площею 3,75  в умовних кадастрових гектарах,  яка розташована  за межами  с.Моделів, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, Радомишльського району, Житомирської області.

2.Заявнику з дня прийняття даного   рішення замовити виготовлення  технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості)   в суб’єктів господарювання , що є виконавцями робіт із землеустрою згідно із законом.

3.Остаточна площа вище вказаних земельної ділянки буде затверджена після проведення  кадастрової зйомки та встановлення меж земельної ділянки в натурі.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою

 

 

  Сільський голова                                                                 Марина ПЛЕЧКО


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора