Відповідно до п. 1 Переліку груп населення, у разі амбулаторного лікування яких лікарські засоби за рецептами лікарів відпускаються безоплатно або на пільгових умовах, затвердженого постановою Кабінету міністрів України від 17 серпня 1998 р. № 1303, групи населення, у разі амбулаторного лікування яких лікарські засоби за рецептами лікарів відпускаються безоплатно, а саме:

Для того, щоб отримати безкоштовні чи пільгові ліки, перш за все необхідно мати рецепт лікаря.

При отриманні рецепту необхідно проконтролювати, щоб рецепт був оформлений особистим підписом лікаря та його печаткою, інакше він не має сили.

Обов'язково запитайте в лікаря адресу державної аптеки, де Ви можете отримати безкоштовні ліки (до кожної лікарні прикріплена своя державна аптека).

Відділ соціального захисту населення Потіївської сільської ради надає перелік аптечних та медичних закладів, на які в 2021 році поклали забезпечення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, ліками за безоплатними рецептами лікарів та надання послуг з безоплатного зубопротезування.

Аптечний заклад (мережа)

Керівник закладу

Обсяг фінансування на 2021 рік

ПП «Нікон»