Керуючися абзацами другим і третім пункту 284.1 статті 284 Податкового кодексу України та пунктом 24 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Потіївська сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Установити на території Потіївської сільської об′єднаної територіальної громади:

1) ставки земельного податку згідно з додатком 1.1;

2) пільги для фізичних та юридичних осіб, надані відповідно до пункту 284.1 статті 284 Податкового кодексу України, за переліком згідно з додатком 2.1

2. Оприлюднити рішення на сайті Потіївської сільської територіальної громади або в інший можливий спосіб.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.

4. Рішення 70 сесії Потіївської сільської ради від 19.05.2020 року №1892 визнати таким, що втратило чинність.

5. Рішення набирає чинності з 01.01.2022р.

Сільський голова                                                          Марина ПЛЕЧКО