ГФД СКМУ

ДЕРЖАВНА УСТАНОВА

«ОФІС З РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМНИЦТВА ТА ЕКСПОРТУ»

(ДУ «ОФІС З РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМНИЦТВА ТА ЕКСПОРТУ»)

б-р. Дружби Народів, 28, м. Київ, 01103, код згідно з ЄДРПОУ: 42342923

 

від 10.06.2021 № 152

 

Обласні державні адміністрації

(за списком)

Торгово-промислова палата України

Регіональні торгово-промислові палати (за списком)

 

 

Державна установа «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» (далі – Установа) засвідчує Вам свою повагу та звертається з наступним. 

У вересні 2021 року Установа організовує та проводить міжнародний захід Ukrainian Organic Export Days (UOED). UOED – це масштабний проєкт, покликаний представити органічний потенціал України міжнародній спільноті, налагодити співпрацю між українськими органічними виробниками та потенційними партнерами за кордоном. Проєкт також націлений на розвиток експортних компетенцій органічних виробників і промоцію органічного виробництва в Україні. Ukrainian Organic Export Days відбудеться у період з 20 вересня по 1 жовтня 2021 року.

Учасники проєкту матимуть можливість взяти участь у заздалегідь підготовлених бізнес-зустрічах з потенційними партнерами з країн ЄС та у тренінгу з ведення В2В-онлайн перемовин, ознайомитись з торговими можливостями та проаналізувати пріоритетні ринки для експорту.

До участі запрошуються українські виробники органічних харчових продуктів, які можуть підтвердити органічне походження продукції відповідним сертифікатом. Наприклад: BioSuisse, NOP, USDA, EU Organic Bio та інші.

UOED реалізується Державною установою «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» спільно з Асоціацією «Ягідництво України». Проєкт став можливим завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) у рамках Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО), який виконується компанією Chemonics International, а також за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія).https://rada.info/upload/users_files/04343903/9271841373560f8c34665642c949269c.pdf