A A A K K K
для людей із порушенням зору
Потіївська громада
Житомирська область, Житомирський район

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (польових доріг) орієнтованою площею 24,0 га в натурі ( на місцевості

Дата: 23.06.2021 18:05
Кількість переглядів: 67

  Розглянувши клопотання ТОВ « Радомишль -Агрополісся» з проханням надати дозвіл на виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок  (польових доріг) в натурі (на місцевості)  орієнтованою площею 24,0 га натурі ( на місцевості), яка розташована на території Новобудського старостинського округу, реформованого КПС «Чапаєва»  Радомишльського району, Житомирської області. Керуючись ст. 12.116.118.121. Земельного кодексу України  ст. 25 Закону України Про місцеве самоврядування в Україні ст. 26 п. 34 та висновків комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою

 

 ВИРІШИЛА:

1.Надати ТОВ «Радомишль -Агрополісся» дозвіл на виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок  (польових доріг) в натурі  ( на місцевості) орієнтованою площею 24,0 га  , для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована на території Новобудського старостинського округу, реформованого КПС «Чапаєва»  Радомишльського району, Житомирської області.

2.Заявнику з дня прийняття даного рішення замовити виготовлення  технічної документації із землеустрою  щодо встановлення ( відновлення ) меж земельних ділянок (польових доріг) в натурі ( на місцевості)   в суб’єктів господарювання , що є виконавцями робіт із землеустрою згідно із законом.

3.Остаточна площа вище вказаних земельних ділянок (польових доріг) буде затверджена після проведення  кадастрової зйомки та встановлення меж земельних ділянок (польових доріг)  в натурі.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.

 

  Сільський голова                                                                 Марина ПЛЕЧКО


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора