Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (польових доріг) орієнтованою площею 10,55 га в натурі ( на місцевості

Дата: 23.06.2021 18:04
Кількість переглядів: 50

Розглянувши клопотання ТОВ « Добриня» з проханням надати дозвіл на виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок  (польових доріг) в натурі (на місцевості)  орієнтованою площею 10,55 га натурі ( на місцевості), яка розташована на території Потіївської сільської ради, с.Моделів, реформованого ВАТ Радомишль «Агрохім»  Радомишльського району, Житомирської області. Керуючись ст. 12.116.118.121. Земельного кодексу України  ст. 25 Закону України Про місцеве самоврядування в Україні ст. 26 п. 34 та висновків комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою

ВИРІШИЛА:

1.Надати ТОВ « Добриня» код ЄДРПОУ 36261894 дозвіл на виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок  (польових доріг) в натурі  ( на місцевості) орієнтованою площею 10,55 га  , для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована на території Потіївської сільської ради, с.Моделів, реформованого ВАТ Радомишль «Агрохім»  Радомишльського району, Житомирської області.

2.Заявнику з дня прийняття даного рішення замовити виготовлення  технічної документації із землеустрою  щодо встановлення ( відновлення ) меж земельної ділянки (польових доріг) в натурі ( на місцевості)   в суб’єктів господарювання , що є виконавцями робіт із землеустрою згідно із законом.

3.Остаточна площа вище вказаних земельних ділянок (польових доріг) буде затверджена після проведення  кадастрової зйомки та встановлення меж земельних ділянок (польових доріг)  в натурі.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.

Сільський голова                                                                 Марина ПЛЕЧКО