ПРОЕКТ РІШЕННЯ (восьмої сесії восьмого скликання) Від _.2021 року № Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності

Дата: 04.06.2021 23:36
Кількість переглядів: 392

УКРАЇНА

Потіївська сільська рада Радомишльського району

Житомирської області

 

                                                  ПРОЕКТ РІШЕННЯ

(восьмої сесії восьмого скликання)

 

Від _.2021 року №

Про надання дозволу на виготовлення

технічної документації із землеустрою

щодо поділу земельної ділянки комунальної

власності

 

 

    Розглянувши клопотання гр.Романенка Миколи Петровича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  площею 1.14 га та клопотання Седляр Галини Іванівни про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  площею 0,4870 га з цільовим призначенням «Для ведення особистого селянського господарства», які розташовані за межами с.Потіївка, керуючись п.34 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» ст.12 Земельного Кодексу України та ст.56 Закону України про землеустрій, врахувавши висновки постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток історичного середовища та благоустрою, сільська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Потіївській сільській раді, код ЄДРПУО 04343903, юридична адреса: вул.Центральна, 31 надати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки  комунальної власності (кадастровий № 1825087800:03:000:0020 площею 58.3539 га яка розташована за межами с.Потіївка з цільовим призначенням землі запасу на три  земельні ділянки плошею 1.1400 га, 0.4870 та 56,7269 га.
  2. Потіївській сільській раді замовити виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки в суб’єктів господарювання,  що є виконавцями робіт із землеустрою згідно із законом.
  3. Фінансування даних робіт покласти на Романенка Миколу Петровича та Седляр Галину Іванівну.
  4.  Контроль за виконання даного рішення покласти на постійну комісію з питань регулювання земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток історичного середовища та благоустрою.

 

 

Сільський голова                                                                      Марина ПЛЕЧКО


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора