ПРОЕКТ РІШЕННЯ (восьмої сесії восьмого скликання) Від ________2021 року № Про затвердження документацій із землеустрою та умов продажу права оренди земельних ділянок комунальної власності сільськогоспода

Дата: 04.06.2021 23:35
Кількість переглядів: 448

УКРАЇНА

Потіївська сільська рада Радомишльського району

Житомирської області

                                                ПРОЕКТ  РІШЕННЯ

                                   (восьмої сесії восьмого скликання)

 

 

Від  ________2021 року       №

 

Про затвердження документацій із землеустрою та умов продажу права оренди земельних ділянок комунальної власності сільськогосподарського призначення, надання дозволу на складання документації із землеустрою

 

               З метою забезпечення ефективного використання земельного фонду в ринкових умовах та поповнення  бюджету сільської ради, враховуючи інвестиційну привабливість земельних ділянок та звернення суб’єктів господарювання, відповідно до статей 12, 83, 122, 124, 127, 134-139 Земельного кодексу України, Закону «Про оренду землі», Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», керуючись п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,, враховуючи рекомендації комісії з питань регулювання земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток історичного середовища та благоустрою

В И Р І Ш И Л А:

 

 1. Затвердити проєкти землеустрою щодо відведення земельних ділянок з метою зміни цільового призначення відповідно до переліку наведеного в додатку 1 до даного рішення.
 2. Провести земельні торги у формі аукціону з продажу права оренди земельних ділянок, відповідно до переліку, зазначеного в додатку 1 до даного рішення.
 3. Затвердити умови продажу права оренди на земельні ділянки, встановивши наступне:
  1. Стартовий розмір річної орендної плати для земельних ділянок по всіх лотах становить 12% .

Гарантійний внесок становить 30% від стартової ціни продажу лоту.

Крок земельних торгів у формі аукціону з продажу права оренди земельної ділянки становить 0,5% від стартової ціни лоту.

 1. Встановити строк оренди земельних ділянок, зазначених в додатку 1 до даного рішення   , - 7 років.
 2. За результатами земельних торгів у формі аукціону з переможцем по кожному лоту підписується протокол земельних торгів, на підставі якого укладається договір оренди землі, безпосередньо в день проведення земельних торгів.
 3. Уповноважити сільського голову Плечко Марину (або іншу уповноважену особу) бути присутньою на земельних торгах.
 4. Місцем проведення земельних торгів визначити: зал засідань Потіївської сільської ради, за адресою: Житомирська область, Житомирський район, село Потіївка, вулиця Центральна 31.
 5. Уповноважити виконавця торгів, ФОП Німко Ольгу Борисівну, визначити дату проведення земельних торгів, згідно чинного законодавства.

Гарантійний внесок, сплачений переможцем до початку торгів, зараховується до купівельної ціни права оренди на земельну ділянку.

Переможець земельних торгів відшкодовує Виконавцю земельних торгів вартість витрат (видатків), здійснених на підготовку Лоту до продажу, організацію та проведення земельних торгів:

 • витрати за послуги з проведення агрохімічного обстеження та виготовлення агрохімічного паспорта;
 • витрати на підготовку лотів до проведення земельних торгів, що включають вартість робіт із землеустрою;
 • винагороду Виконавця в розмірі 50% річної плати за користування земельною ділянкою, але не більше 2000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Плата за користування земельними ділянками на перший рік оренди за виключенням внесеного гарантійного внеску, а також суми витрат, здійснені виконавцем земельних торгів на підготовку лотів до продажу, організацію та проведення земельних торгів, підлягають сплаті переможцем земельних торгів не пізніше трьох банківських днів з дня укладення договору оренди.

 1. Надати дозвіл на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для земельної ділянки з кадастровим номером   1825082200:05:000:0008, площею 15,5250 га.
 2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань регулювання земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток історичного середовища та благоустрою

 

 

 

Сільський голова                                                                                             Плечко Марина         

 

Додаток 1

до рішення сесії Потіївської сільської

 ради від ________ 2021 року №   

 

 

 

 

Кадастровий номер

Площа, га

Цільове призначення (проєктне)

Місце розташування

1

1825082200:12:000:0003

17,6815

01.01. Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

Житомирська область, Житомирський район,

Потіївська сільська рада

2

1825082200:03:000:0003

16,3248

3

1825082200:01:000:0005

 

7,2098

 

 

 

 

 

 

 

Сільський голова                                                                                             Плечко Марина         

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора